SZKOŁA PODSTAWOWA | PRZEDSZKOLE | SZKOŁA MUZYCZNA | FUNDACJA

XXIII ZIMOWE IGRZYSKA SZKÓŁ NIEPUBLICZNYCH - ZAKOPANE 26 II - 3 III 2018

10 grudzień 2017
Odsłony: 71

Już po raz ósmy nasza szkoła wystąpi w Zimowych Igrzyskach Szkół Niepublicznych. Zimowa  rywalizacja przyciąga do stolicy Tatr najlepszych narciarzy zjazdowych, biegowych,  łyżwiarzy i snowboardzistów ze szkół w całej Polsce.

 

   Osiem lat temu reprezentacja SSP 12 debiutowała w tej imprezie i liczyła 13 zawodników. Dzisiaj to mocna , prawie czterdziestoosobowa ekipa która walczy i zdobywa medale. Oliwia Zbrożek to dwukrotna złota medalistka i Oliwia Raziuk srebrna medalistka w snowboardzie. Dobre lokaty narciarzy, łyżwiarzy sprawiły iż szkoła Bułhaka ma dziś wysokie miejsce w ogólnopolskiej rywalizacji.

Igrzyska  to nie tylko zmagania sportowe. Organizacja, obsługa i oprawa imprezy sprawia niepowtarzalny klimat rywalizacji, integracji, zabawy, dostarcza wielu emocji i przeżyć a  każdy zawodnik może choć przez chwilę poczuć się jak prawdziwy olimpijczyk. A to wszystko dzieje się w pięknej tatrzańskiej scenerii.

Zapraszamy Państwa a przede wszystkim uczniów do wzięcia udziału w Zimowych Igrzyskach .

                                                      Organizator  wyjazdu:

                                                      Społeczna Szkoła Podstawowa nr 12,  I Gimnazjum Autorskie

                                                       Grzegorz  Kucharski

 

Szczegółowe informacje :  Grzegorz Kucharski  602-225-099

karta zgłoszenia i informacje [pdf]