SZKOŁA PODSTAWOWA | PRZEDSZKOLE | SZKOŁA MUZYCZNA | FUNDACJA

Projekt "Spice your talent up"

16 maj 2021
Odsłony: 170

Uczniowie naszej szkoły podstawowej wraz z nauczycielkami zorganizowali międzynarodowy projekt pod tytułem "Spice your talent up". Celem projektu było promowanie rozwoju talentów w czasie pandemii, a także rozwoju umiejętności porozumiewania się w języku angielskim. W projekcie poza uczniami SSP12 wzięli udział także wychowankowie przedszkola Bułhaczek oraz uczniowie Społecznej Szkoły Muzycznej im. Wojciecha Kilara, poza tym dołączyły także szkoły z Chorawcji, Turcji, Japonii oraz Macedonii. Projekt pokazał, że uczniowie chętnie pokazują swoje talenty i komunikują się z rówieśnikami z zagranicy.
Mamy wielką nadzieję na dalsze działania i szerszą współpracę w przyszłości. Tymczasem zapraszamy do zapoznania się z działaniami naszych młodszych kolegów i koleżanek zaprezentowane na stronie internetowej projektu www.spicethetalentup.weebly.com.