SZKOŁA PODSTAWOWA | PRZEDSZKOLE | SZKOŁA MUZYCZNA | FUNDACJA

Izabela Wolańska-Zasępa - dyrektor ZSN

 

Izabela Wolańska-Zasępa

Język hiszpański, dyrektor Gimnazjum i Liceum

Doktor nauk humanistycznych z zakresu językoznawstwa, magister filologii hiszpańskiej, absolwentka Uniwersytetu Śląskiego, studia podyplomowe z zarządzania oświatą, egzaminator maturalny.

W Bułhaku pracuję od dziewięciu lat, wcześniej pracowałam w liceach ogólnokształcących oraz na uczelniach wyższych.

Stale doskonalę swój warsztat pracy, biorę udział w konferencjach naukowych, warsztatach i kursach dla hispanistów.

Uwielbiam podróżować po Hiszpanii – jest to niezwykle zróżnicowany kraj, każdy region jest inny i oferuje nam coś niezwykłego. Moim ulubionym regionem jest Andaluzja, może dlatego, że studiowałam na Uniwersytecie w Granadzie….

Uczenie młodzieży i w ogóle przebywanie z młodymi ludźmi daje ogromną energię! I nigdy nie ma nudy (o to nasi uczniowie naprawdę potrafią zadbać )

Z całym gronem pedagogicznym tworzymy szkołę, w której każdy uczeń ma czuć się bezpiecznie, ma się uczyć i rozwijać w miarę swoich możliwości. Najmocniejszym atutem naszego Liceum jest kadra: nauczyciele z doświadczeniem, najlepszym wykształceniem i pasją, a poza tym wspaniali ludzie i bardzo dobre koleżanki i koledzy. Prowadzenie szkoły to dla mnie duże wyzwanie! Nie znoszę biurokracji!