SZKOŁA PODSTAWOWA | PRZEDSZKOLE | SZKOŁA MUZYCZNA | FUNDACJA

Mirjana Mitrović - angielski, hiszpański

 

Język angielski, język hiszpański

Społeczna Szkoła Podstawowa nr 12 oraz Pierwsze Autorskie Gimnazjum im. E. Bułhaka

Magister filologii klasycznej (Uniwersytet Warszawski), absolwentka Filologii Hiszpańskiej, anglistka (Cambridge Certificate of Proficiency in English), tłumacz, nauczyciel dyplomowany, egzaminator państwowy OKE .

Mam 18 letnie doświadczenie w pracy nauczyciela języków obcych. Wraz z uczniami odniosłam wiele sukcesów zarówno tych edukacyjnych (np.: egzaminy gimnazjalne i maturalne zdane na 100%) jak i wychowawczych (finaliści w konkursie „8 wspaniałych”). Jestem także laureatką Nagrody Burmistrza Dzielnicy Śródmieście (2014).

Hobby: nauka języków obcych, scrabble/boggle, czytanie, podróżowanie, muzyka, film, sztuka i śpiew

Mój ulubiony cytat: Słowa uczą, przykłady pociągają.(Tytus Liwiusz) Verba docent, exempla trahunt. (Titus Livius)

Tego na pewno o mnie nie wiedzieliście: śpiewam głosem w muzyce nazywanym sopranem lirycznym, przez 10 lat trenowałam koszykówkę i jestem autorką zbioru bajek „Malinowy las”.