SZKOŁA PODSTAWOWA | PRZEDSZKOLE | SZKOŁA MUZYCZNA | FUNDACJA

Anna Pałyska - geografia, wychowawca klasy 7x

 

 

Ponad 30 letnie doświadczenie zawodowe. Pracowałam z uczniami na każdym poziomie edukacyjnym. Skończyłam geografię oraz dydaktykę WOS - u i przedsiębiorczości na UW. Współpracowałam przy edycji Wielkiego Atlasu Świata.

W wolnych chwilach bardzo lubię piesze wędrówki, spływy kajakowe, prace w ogrodzie. Namiętnie czytam książki, szczególnie literaturę faktu i powieści historyczne.

Praca jest moja pasją. Lubię uczyć, ponieważ jest to ciekawe zajęcie. Dużą radość sprawiają mi pytania zadawane przez uczniów oraz fakt, że mogę pomóc poznawać otaczającą ich rzeczywistość. Cieszy mnie gdy mogę obserwować rozwój uczniów, który to jest po trosze moją zasługą.

Moim idolem jest mój tata - nauczyciel historii w Polsce i nie tylko, który wprowadzał mnie w arkana zawodu.

Lubię się śmiać, szczególnie z żartów sytuacyjnych. Często, w klasie wszyscy śmiejemy się z przejęzyczeń moich i uczniów.