SZKOŁA PODSTAWOWA | PRZEDSZKOLE | SZKOŁA MUZYCZNA | FUNDACJA

Bio-science

31 grudzień 2018
Odsłony: 2101

Profil bio-science jest naszą odpowiedzią na zbliżającą się rewolucję w tej dziedzinie. Mówi się, że nauki przyrodnicze będą tym, czym jest obecnie informatyka, a szybki rozwój biotechnologii, bioinformatyki, medycyny czy innych dziedzin z przedrostkiem „bio” już niedługo stanie się faktem.

My proponujemy naszym licealistom program przygotowujący nie tylko do matury, ale także do studiów w ww. dziedzinach. Taki, który nie tylko skutecznie przygotuje do egzaminów, ale także wzbudzi lub wzmocni zainteresowania w tych dziedzinach.

Profil bio-science to następujące rozszerzenia: biologia, chemia, matematyka, język angielski

Podczas nauki w liceum uczniowie wezmą udział w następujących zajęciach dodatkowych:

• Ratownictwo medyczne

• Fizyka medyczna

• Łacina

W trakcie nauki uczniowie wezmą udział w zajęciach organizowanych na Politechnice Warszawskiej oraz Uniwersytecie Warszawskim, a przede wszystkim będą uczestniczyć w zajęciach laboratoryjnych w Laboratorium Dydaktyki Chemii Uniwersytetu Warszawskiego.