SZKOŁA PODSTAWOWA | PRZEDSZKOLE | SZKOŁA MUZYCZNA | FUNDACJA

Profil językowo-ekonomiczny

31 grudzień 2018
Odsłony: 1247

 

Ta propozycja naszego liceum spełnia oczekiwania młodzieży, która wiąże swoją przyszłość ze studiami ekonomicznymi na różnych uczelniach i kierunkach, a także ze studiami prawniczymi czy socjologicznymi. Jest to także idealna klasa dla tych, którzy rozważają studia związane z turystyką. Dodatkowym i bardzo mocnym atutem są projekty, współpraca z uczelniami wyższymi, np. z SGH oraz instytucjami związanymi z szeroko pojętą ekonomią i finansami, np. Narodowym Bankiem Polskim.

W klasie o profilu językowo-ekonomicznym uczniowie będą realizowali następujące przedmioty w zakresie rozszerzonym: matematyka, geografia, język angielski.

Podczas nauki w liceum uczniowie będą uczestniczyć w takich zajęciach dodatkowych:

• Angielski w turystyce i biznesie

• Program „Moje finanse”

• Podstawy ekonomii