SZKOŁA PODSTAWOWA | PRZEDSZKOLE | SZKOŁA MUZYCZNA | FUNDACJA
02 lipiec 2018
Odsłony: 31

Serdecznie zapraszamy maturzystów po odbiór świadectw maturalnych we wtorek 3 lipca o 13:00.

Trzymamy nadal kciuki za wysokie wyniki i do zobaczenia!

 
19 czerwiec 2018
Odsłony: 102

Gorąco pozdrawiamy z gorącej Krzyżowej - uczestnicy polsko-niemieckiej wymiany młodzieży.

18 czerwiec 2018
Odsłony: 38

Serdecznie gratulujemy uczniom klas trzecich naszego gimnazjum! Średnie wyniki naszej szkoły są dużo wyższe od średniej warszawskiej czy średniej województwa mazowieckiego. Wiele osób uzyskało wynik 100% nawet z kilku przedmiotów!

Oto wyniki:

historia i wos - 84%

język polski - 87%

przyroda - 74%

matematyka - 72%

język angielski PP - 98%

język angielski PR - 92%

13 czerwiec 2018
Odsłony: 48

Wiele godzin prób, cotygodniowe spotkania aktorów i profesjonalizm pani Julii Kotarskiej-Rekosz sprawiły, że kolejna premiera spektaklu Teatru Makadamia okazała się wielkim sukcesem. W „Marionetkach” występuje duży zespół uczniów Bułhaka: szkoły podstawowej, gimnazjum oraz liceum, ale mimo różnicy wieku, charakterów i doświadczenia są zgranym zespołem, który na scenie zachowuje się jak na zawodowców przystało! Po raz kolejny przekonaliśmy się, że pani Julia Kotarska-Rekosz jest wielka i  z uczniami Bułhaka dokonuje rzeczy niezwykłych! Wszystkim aktorom i Pani Reżyser gratulujemy!

gimmakadamia

08 czerwiec 2018
Odsłony: 67

Uczniowie Bułhaka: Społecznej Szkoły Podstawowej nr 12, Pierwszego Gimnazjum Autorskiego i I Społecznego Liceum Ogólnokształcącego zapraszają na spektakl "Marionetki" w reżyserii Julii Kotarskiej-Rekosz.